ÜRETİM

Yaratıcı usta ve sanatçıların ellerinde şekillenen her ürün, iskeletinin yapımından cilaya, deri ve kumaşın dikiminden uygulanmasına her aşamada kalite ve seçkinliğe imza atıyor.

Tasarımlarının çiziminden üretimine, paketlenmesine kadar aynı titizliği ve özeni gösteren Aydıntepe Heritage, ürünleri ile mekânlarınıza yeni bir hava katacak.

Ürünlerinde ahşap el işçiliği ve kaliteli ürün malzemesi kullanan Aydıntepe Heritage, ürünlerinde özel kaplamalar, dünya markası kumaşlar, çeşitli cila teknikleri, pirinç ve krom malzemeler de kullanmaktadır. Tasarımı ve rahatlığıyla dikkat çeken ürünlerinde, her ayrıntı özel olarak ele alınıp tasarlanmaktadır.

İşine gönül vererek çalışan ekibi, üretimi kendi bünyesinde olmasının avantajıyla üretim sürecinde uygulamaları titizlikle inceleyerek takip etmektedir. Aynı zamanda kişinin istekleri ve zevkine göre özel tasarım mobilyalar üretilmektedir.  Tasarımın yanı sıra işlevsellik olarak da standart tasarımlar sizlere yeterli olmuyor. Bu gibi durumlarda Aydıntepe Heritage’ ın özel üretim mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

Standart modellerde kullanılan ahşap, kumaş ve cila uygulamalarını bir kenara bırakıp sizin zevkiniz ve istekleriniz doğrultusunda tarzınızla uyumlu özel mobilyalar üretilmektedir.

AYDINTEPE HERITAGE

Adres : Modoko 8. Sokak 5.Cadde No:281 Ümraniye-İstanbul
Tel : +90 (0216) 499 03 74
Email : info@aydintepeheritage.com

© 2018 Tüm hakları Aydıntepe Heritage'da saklıdır.